Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudnátok ajánlani magas...

Tudnátok ajánlani magas fényvédővel ellátott alapoózót v. bb krémet v. bármit amit az arcomra kenhetek?

Figyelt kérdés
Isotrexint írt fel az orvos, elvileg fényérzékenységet okoz,ezért szeretnék valamit ami fényérzékenységre van. Lehet akármi, nem fontos hogy fedjen, nem sminkelem magam amúgy. (lehetőleg dm-ben,rossmann-ban, vagy müllerben legyen elérhető, mert csak ezek vannak a közelemben) köszönöm :)

2014. márc. 1. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ne alapozót, bb-t vegyél, hanem kimondottan fényvédő krémet!


Azért, mert a színezett termékekből jóval kevesebbet kenünk az arcunkra, hogy elegendő fényvédelmet adjanak.

Olvasd el ezt a cikket:

[link]

2014. márc. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A legjobb és legtermészetesebb az a Biola. Ennél jobbat nem találsz. [link]

Esetleg Rossmann, Dm sajátmárkás fényvédői is jók lehetnek, ha rendelni nem szeretnél.

2014. márc. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy van külön fényvédő(arcra) de örülök neki mert nem sminkelek,és nem is akartam ilyesmit használni(15 vagyok) csak nem igazán vagyok képben. Esetleg valami konkrét márkát tudnál ajánlani?
2014. márc. 1. 20:59
 4/4 A kérdező kommentje:
2.-nak is köszönöm :)
2014. márc. 1. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!