Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Intim területre is lehet...

Intim területre is lehet használni szőrtelenítő krémet? Ha igen akkor milyet? A sima krémet vagy neki külön?

Figyelt kérdés
2014. márc. 1. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Van külön intim területre való, "Depilan" termék.
2014. márc. 1. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem altalanos kremeket lehet, vagy legalabbis nekem birta a borom. egyszer olyat is hasznaltam ami kifejezetten labra volt, attol kiegett a borom. piros volt, es nagyon erzekeny nehany napig.
2014. márc. 2. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Intim területre ne kenj semmi ilyesmit, mert ezek vegyi anyagok. Egyébként meg ugyanolyan az eredmény mintha borotválnád, szóval jobb ha borotválod, egyszerűbb is.
2014. márc. 2. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is krémet szoktam használni, nekem bevált. A borotvától mindig kipattogott a bőröm. Mindig alaposan le kell mosni, nem szabad a maximum időnél tovább rajta hagyni. Én Veet-et használok és kipróbáltam a külön ilyen területre valót is, meg a simát is, de nem tapasztaltam semmi különbséget.
2014. márc. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
én is veet-et használok simát nem intimre valót és semmi bajom tőle lehet,hogy a hatása olyan mint a borotva de feloldja a szőrt és könnyen lejön a borotva meg tépi s nem irritáljaa bőröm de a gyanta a legjobb.
2014. márc. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!