Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol a legolcsóbb a Color...

Hol a legolcsóbb a Color mousse hab állagú hajfesték?

Figyelt kérdés
Rossmannban most 1389 ft ha jól emlékszem, gondolom ennél kevesebbért nem kapható máshol sem, de mindenesetre hátha más tud valahol még akcióban.
2014. márc. 2. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne halogasd vedd meg a Rossmannban! dm-re nem érdemes várni, mert úgyse adnak rá kupont.
2014. márc. 2. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedden elmegyek és megveszem, ha senki nem tud ennél jobb árat mondani.
2014. márc. 2. 19:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy találsz olcsóbban, bár azt sem értem miért vesz bárki ilyen festéket, rossz is, drága is, felkenni meg bármelyiket fel lehet ugyanígy. Fodrászkellékesben olcsóbban vehetnél professzionális hajfestékeket. Érdemes azt választani.
2014. márc. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Eurós boltba olcsón láttam. DM-be én nagyon drágán találtam csak :S
2014. márc. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azért akarok ilyen festéket venni, mert most tesóm nem tudja befesteni a hajam, magamnak fogom és ezzel talán jobban be tudom magam festeni mint ecsettel a másikat. Köszönöm a válaszokat!
2014. márc. 3. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!