Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok bevált lehúzhatós...

Ajánlanátok bevált lehúzhatós maszkot vagy tapaszt ami kiszedi az orron lévő miteszereket?

Figyelt kérdés
2014. márc. 4. 16:01
 1/9 anonim ***** válasza:

Na ez engem is érdekel. :)

próbáltam a zselatinos-tejes maszkot...sok oldalon írták,hogy milyen jó...nekem semmit se használt,de úgy megkötött az arcomon,hogy alig tudtam letépni magamról..:/

2014. márc. 4. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nekem meg meg se kötött.. :) Azóta nem is próbálkoztam vele. Rival de loop lehúzhatós tapaszát próbáltam még, de az sem működött :(
2014. márc. 4. 16:12
 3/9 anonim ***** válasza:
a tej+zselatinnál nem találtam még jobbat, a boltiak nem jók semmire. a házicuccot meg csak rendesen kell megcsinálni. pontos arányokkal, pontos ideig, pont akkor felkenni és lehúzni amikor kell. de ez sok helyen le van írva már.
2014. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Szerintem ez a legjobb.


Csak ki kell tapasztalni, hogy mennyire vizezd be az orrod előtte. Az se jó, ha túl száraz, az se, ha túl vizes.

2014. márc. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Balea,dm-es.
2014. márc. 5. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Olyan nincs , ami odaszárad és ahogy húzod le kiszedi a miteszereket . Ezek csak arra jók , hogy az elhalt hámsejtek lejöjjenek . Viszont , ha tényleg hatásosabb megoldást szeretnél , akkor nem a bolti termékekben kell gondolkoznod .
2014. márc. 10. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6-os: dehogynem. A legtöbbje sz@r, én már sokat próbáltam, de a Niveásnál konkrétan tele van kis cuccokkal a tapasz, mikor lehúzod. Nem mind az ördögtől van, amit boltban lehet kapni.
2014. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 lilluli0361 válasza:
A miteszert ki kell nyomni.
2014. márc. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem van egy jól bevált házi receptem, amit már évek óta használok. 1 tojás fehérjéhez 3-5 csepp teafaolajat és citrom olajat teszek. Ezt ecsettel felviszem és egy vékony papírzsepi réteget helyezek az arcomra úgy, hogy az egész arcomat befedje (a szemet és a számat üresen hagyom).Nagyjából 10-15 perc múlva teljesen megszárad és akkor lehúzom. Én hetente 1x alkalmazom. Elsőre nem túl látványos az eredmény, de minél többször csinálod, annál szembetűnőbb lesz a változás. Nem beszélve arról, hogy sokkal olcsóbb, mint a boltban kapható tapaszok. Ha sok mitesszered van, érdemes előtte radíroznod és gőzölnöd, hogy felpuhuljanak. A bőröd hálás lesz érte :)
2014. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!