Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olajjal kapcsolatos...

Ricinus olajjal kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nektek mennyi idõ/hány használat után volt látványos a használata?Mivel szoktátok összekeverni az olajat?És (a hosszú hajúaktól kérdezem) ti miután rákentétek a hajatokra, csak úgy hagytátok, hogy ott álljon csak úgy, vagy pl ha törölközõbe becsavarom és úgy várok az jó?Vagy mindenképpen be kell így göngyölni valamilyen fóliába?És ha igen, akkor az egészet egybe vagy tincsenként?
2014. márc. 4. 21:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Párszor csináltam ugy hogy bekentem a hajam felcsavartam tettem rá neylon foliát és törülközöt egész éjjel ugy hagytam de borzasztoan viszketett a fejem.Kevertem hajbalzsamba is.Eredmény semmi.Egészségesebb kinézetü hajat szerettem volna.
2014. márc. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Eredmény: hajhullás, napokig büdös haj.

Sokféle módon próbáltam, neten talált receptek alapján. Aztán a bőrgyógyász közölte hogy emiatt hullik a hajam, hülyeséget csinálok mert a ricinus nem is jó ilyesmire. Igaza volt. Most kókuszolajat használok, ez teljesen más, tényleg jó, simán csak megfogom, felolvad a kézmelegtől, rákenem a hajamra, 1 óráig rajtahagyom. Eredmény: selymes, puha, szép haj, és nincs semmi szaga. Szóval én inkább a kókuszolajat ajánlom. BIoboltban kapható, vagy neten rendelhető.

2014. márc. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ezek láttán kicsit elbizonytalanodtam a használatával kapcsolatban,bár én azt tapasztaltam, hogy nagyon vltozóak a vélemények.Minden esetre szerintem egy próbt megér, ha negatív lesz a hatsa akkot úgy is abbahagyom...És azt a kókuszolajat csak úgy magába fel kell kenni a hajadra és várni egy órát?
2014. márc. 5. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!