Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha mosás után nagyon sok szál...

Ha mosás után nagyon sok szál ki hullik és fésűbe marad és nagyon meg vagyok ijedve az normál is? Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 5. 16:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ. Egy bizonyos mennyiség normális. Ha több, mint eddig volt, ez utalhat arra is, hogy fel kéne frissíteni. Érdemes elmenni fodrászhoz, hogy vágjon le pár centit a végéből. Ez az egyik opció. A másik az, hogy vitaminhiányod van (az okozhat hajhullást). Menj el a háziorvosodhoz, kérj egy vérképelemzést, ott kiderül, hogy van-e kóros hiánybetegséged valamelyik vitaminból/nyomelemből. Ha ezt nem akarod, akkor egyszerűen csak sétálj be egy patikába és vegyél multivitamint, amiből minden reggel 1 szemet kell bevenni. Én Centrumot szedek, meg vagyok elégedve vele. Lassan 1 éve szedem rendszeresen és azóta kisebb náthán kívül nem voltam beteg, valamint a hajam is gyorsabban nő.
2014. márc. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az lehet hogy azért hullik jobban mert nem régóta el kezdtem megint lakkozni és vasalom is !
2014. márc. 5. 17:14
 3/4 anonim ***** válasza:
A lakktól nem hullhat, a vasalás viszont valóban károsítja. Én nem vasalnám (ahogy nem is vasalom).
2014. márc. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
akkor inkább le teszem a vasalót :)
2014. márc. 5. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!