Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Ti hogyan és mivel...

Lányok! Ti hogyan és mivel szőrtelenítitek a feneketeket?

Figyelt kérdés
2014. márc. 7. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Gyantával a barátnőmet szoktam megkérni,hogy segítsen.
2014. márc. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Borotva
2014. márc. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
A farpofát, vagy a végbélnyílásnál? A farpofám nekem nem szőrös, így sehogy, a végbélnyílásnál meg ugyanúgy, ahogy kicsit feljebb is (vagy gyanta vagy borotva).
2014. márc. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sajnos borotvától sűrűbb és több lesz...

Én mindenhol epilálok( hónalj, kar is), de egyszerűen fenék és puncitájékon annyira fáj, hogy az hihetetlen...Már arra gondoltam, hogy előtte beveszek fél órával egy fájdalomcsillapítót, mert nem bírom..

2014. márc. 7. 17:12
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A borotvától semmivel nem lesz se sűrűbb, se több, se erősebb, ez mind tévhit. Én 10+ éve borotválom, semmi gond vele. Gyantával szenvedjen aki akar, nekem nem ér annyit.
2014. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Hiába veszel be fájdalomcsillapítót,attól még a külső ingerek ugyan úgy fognak fájni. Helyi érzéstelenítés (például jegelés) talán enyhíthet a fájdalmon.


Bikini vonal kevésbé fájdalmas a gyantázással,mint az epilálással, túlságosan vékony ott a szőr. A gyanta gyorsabb is,idővel pedig enyhülni fog ott is a fájdalom.

2014. márc. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Borotválom,mint minden mást. (kar,láb,has)
2014. márc. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!