Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szakál növesztésben kérnék...

RRichard93 kérdése:

Szakál növesztésben kérnék segítséget Milyen módszerekkel lehet ezt kiváltani?

Figyelt kérdés

Tehát a kérdesem a következő

Hogyan tudnám megnöveszteni a szakálam???

21 éves vagyok és épp hogy csak pejhedzek, a bajuszom sem valami sürű de ott mar konkrétan látszanak a szörszálak szeretnék egy szép sürű borostás kinézetet magamnak hogyan tudnám ezt elérni ??

Értelmes válaszokat várok



2014. márc. 8. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
borotváld rendszeresen és megerősödik majd..
2014. márc. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Uri Geller segit ha elég közel hajolsz a tévéhez.

Most 21 évesen milyen megoldásban reménykedsz, ezt elárulod? Mi az ami számodra értelmes válasz egy ilyen kérdésre?

Ilyen szőrzettel rendelkezel és slussz, lesz egy zsák csaj aki örül hogy végre nem szúr itt meg ott a pasi.

2014. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

kutyaurulekkel kell kenni szigoruan minden nap, reggel es este.


de most komolyan, 21 eves korodra ennyire nem vagy kepben azzal, hogy hogyan mukodik az emberi test? neked ilyen szakall jutott, ha nem no, hat nem no. masnak pont az a baja, hogy olyan szoros, mint egy gorilla, azzal sem sok mindent lehet tenni. plusz szortuszoket beultetni gondolom nem akarsz...

2014. márc. 8. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem létezik h semilyen módszer sincs


Haha nagyon tréfás...


Valami krém vagy tudom is én ,hajnövesztő szerekről olvastam ami hatásosnak bizonyul

2014. márc. 8. 17:18
 5/7 anonim ***** válasza:

Valami krém amiről valaha valahol olvastál? Ezek stabil információknak tünnek. Mi a neve, szakálnövesztő csodaszer?


Nincs semmi ilyesmi, még ha nonstop borotválod akkor sem lesz erősebb, csak sokan azt hiszik. Ilyen a borostád jelenleg és slussz.

2014. márc. 8. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sehogy valóban,sokmindent írnak,de ez genetika és a szőrtüsző mélyen van a bőrben,oda egyetlen krém hatóanyaga sem jut el.Egy kozmetikus.
2014. márc. 9. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Tarcza Zsolt válasza:
Engemet is érdekelne, hogy növesszek bajuszt.
2016. márc. 4. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!