Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bor tisztitasara hasznalnak...

Antonia :) kérdése:

Bor tisztitasara hasznalnak tonicot, az erdekelne hogy azt hazilag is lehet elksziteni, vagy csak vasarolni? Citrom+viz?

Figyelt kérdés
Arctisztitas

2014. márc. 8. 18:26
 1/6 anonim ***** válasza:

persze, hogy lehet sőt az jobb mint a bolti mert nem tartalmaz felesleges adalékokat ami rossza bőrre.

[link]

Itt egy recept, ha tudsz szerezz be desztvizet (nagyon olcsó, én Praktikerből vettem ) és adj hozzá alamecetet vagy citromlevet (nem a bolti olimpos citromlére gondolok, hanem magára a gyümölcsre).

2014. márc. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom !! :)
2014. márc. 8. 21:44
 3/6 anonim ***** válasza:
Citrom savas,így nem teszel jót a bőrödnek vele.Érzékeny lesz.Ne rontsd el,mert vissza már nem fogod tudni állítani.
2014. márc. 9. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Patikában (és nem drogéirában!) már elég olcsón lehet venni artisztítót,tonikot.


De ha a citromnál szeretnél maradni,és nem ajánlanám mindennapos használatra,lehet ,hogy látszólag javítana a helyzeten, de szerintem borzasztóan roncsolhatja hosszútávon a bőröd,ami majd csak később fog meglátszani. De nem vagyok bőrgyógyász nem tudom,de én biztos nem tisztítanám minden nap azzal az arcom.


Én érzékeny,akár babáknak való természetes alapanyagú termékeket szoktam venni, vannak amik elég húzos árban vannak,de olcsón is belehet szerezni őket.

2014. márc. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
koszonom :)
2014. márc. 9. 11:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja a bornek a citromtol mi el nem tomenyen keni r. En az alnaecetet jobban javaslom mert a citrom vilagosithatja a bort. Pkusz tehetsz bele meg teafa vagy levendula illot is a tonukba
2014. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!