Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti TELJESEN meztelenül szoktat...

Ti TELJESEN meztelenül szoktatok szolizni?

Figyelt kérdés

Nyilván nem ruhában.. az alsógatyára/bugyira gondolok. Állóban nem gáz, de fekvőben... Ti hogy vagytok vele?

23/F



2014. márc. 10. 16:03
 1/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy fertőtleníteni kell minden ember után, de ki tudja, betartják-e....
2014. márc. 10. 16:08
 2/9 anonim ***** válasza:
Nem szoktam szolizni mivel attól csak egyre rondább lesz a bőr, látok elég ilyet nap mint nap a munkahelyemen. Viszont ha a fertőtlenítés a gondod akkor magad előtt is letörölgetheted... szerintem senki nem fogja azt mondani hogy ne tedd.
2014. márc. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem szoktam szolizni, mert nem akarom tönkretenni a börömet.


De azt nem értem, hogy egy FEKVÖ szolinál miért éppen egy alsónadrág védene meg az esetleges fetözésektöl. Ugyanis föként nem az alsonadrág által takart területek fertöznek, söt !!!!!

2014. márc. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem szeretem ezt a bőrtönkretételes dumát.... Ha mértékkel használja az ember, szerintem nem teszi tönkre a bőrt.. Nyilván nem szabad hetente 3x10 v 15 percet szolizni. De ilyen heti 2x7 perctől még nem megy tönkre a bőr, főleg, ha nyáron nem jár az ember, mert ott a Nap.
2014. márc. 10. 16:29
 5/9 anonim ***** válasza:
Persze, hogy meztelenül. A fenti okból kifolyólag jobban szeretem az állót, pedig egy ajtókilincsen több a bacilus, mint egy szoláriumban, mégha csak naponta fertőtlenítenék, akkor is. Egyébként szerintem takarítják rendesen, senki nem akarja, hogy rossz híre legyen a szalonjának, mert többen is onnan kaptak el ezt-azt (vagy legalábbis azt hiszik).
2014. márc. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
igen, persze hogy úgy, főleg pont az a jó a szoliba, hogy azokat a részeket is érinti és barnítja amit a nap nem :D mármint érted, pl mellek, fenék ;) szoval igen :D és állóba szoktam amúgy menni 18/L
2014. márc. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én nem szeretek szolizni, inkább a nappal süttetem magam. Lehetőleg úgy hogy ne legyek foltos.
2014. márc. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Vannak már olyan szoláriumok, amikor ha végeztél csak kikell menned fizetned és ezután a "szoliscsaj" törli le felül-alul (fekvő).
2014. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én pánt nélküli bugyiba szoktam más nincs rajtam. Fekvőt jobban szeretem.
2014. máj. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!