Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szőkítő por + hidrogén peroxid...

Szőkítő por + hidrogén peroxid egyszeri használata mennyire roncsolja a hajat?

Figyelt kérdés

Egészséges a hajam,vastagszálú,dús,nem hullik,viszont szeretném ha egy-két árnyalattal világosabb lenne a színe.

Világos barna hajszínem van.

Ugye nem fogja tönkretenni a hajam?

Nem vasalom,se semmi extra,csak szárítom mosás után.

Előre is köszönöm szépen! :)



2014. márc. 10. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
46%
Hol éri ez meg neked a két árnyalatért?
2014. márc. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ramcsiii ***** válasza:
Az biztos hogy káros..Már magában a festés is,nemhogy a szökités.
2014. márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Világosabb hajat szeretnék,de kétlem,hogy házi praktikákkal elérném a kívánt színt. Gondolok itt a citromos-mézes hajvilágosításra. :/
2014. márc. 10. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
Nyáron még lehet fakul is a naptól, szerintem nem ri meg két árnyalatért. Meg aztán nem egyszeri lesz, ha fél év múlva nem akarsz egy füled vonalában lévő lenövéssel mászkálni, ez nem hajfesték ami majd eltűnik ha nem csinálsz vele semmit, mert kiszívja a pigmentet a hajadból, ami magától nem kerül vissza :D
2014. márc. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm! :)
2014. márc. 11. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Tizensokéve szőkítem a hajam, de semmi baja nincs. Annyi a lényeg hogy több ápolást igényel mint egy átlag haj, mivel kiszárítja a szőkítés. Amúgy újabban meg kókuszolajos hajra szoktam felkenni a szőkítőt, így is ugyanúgy szőkít, de feleannyira sem szárítja ki mint olaj nélkül.
2014. márc. 12. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kókuszolajat,illetve ricinusolajat használok rá,minden hajmosás előtt. :)
2014. márc. 12. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!