Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csajok, a puncitokat ti...

Csajok, a puncitokat ti hogyan szoktátok szőrteleníteni?

Figyelt kérdés

Ha borotválom, akkor kicsattog és viszket nagyon.


Nektek egyáltalán nincs szőr rajta, vagy szoktatok hagyni egy kis csikot? Segítsetek kérlek, nagyon fontos lenne :)



#szőrteleníteés
2014. márc. 10. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
76%

Kicsattog? Nem kipattog?


Amúgy, én teljesen leborotválom, és utána néha bekenem körömvirágkrémmel, így nem szokott viszketni, habár kipattogni kipattog. Mondjuk, szerintem az egy csík szőr is lehet szexi.

2014. márc. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mi a különbség a kicsattog és a kipattog közt?
2014. márc. 10. 21:53
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
A kicsattognak nincs értelme, mert hangot nem ad ki, a kipattogás meg azt jelenti, hogy túlérzékenységi reakciót vált ki belőled, ami azt jelenti, hogy begyullad, és apró, vagy kicsit nagyon PATTanások lesznek belőle.
2014. márc. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
*nagyobb
2014. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én gyantázom,de nem teljesen,hagyok egy csíkot.Utána nem körömvirággal kenem,hanem nyugtató balzsammal.
2014. márc. 11. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én már nem szőrtelenítem,csak lenyírom rövidre.Ha borotváltam mindig kipattogott,gyantázást nem bírtam ott,olyan erős a szőr.
2014. márc. 11. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!