Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Remington női borotva (elektro...

Remington női borotva (elektromos) tapasztalatok?

Figyelt kérdés

[link]



Az érdekelne, hogy mennyire lesz sima a bőr? Lábon és intim területen használnám.


2014. márc. 11. 23:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem lesz tökéletesen sima,kb.olyan mint borotválás után 1 nappal,de ennek ellenére jó,én is ilyet használok. Annak jó ez igazából akinek nagyon nagy területen kell szőrteleníteni és nem sok időt akar ezzel tölteni. A bőrt egyáltalán nem irritálja,nincs kipattogás.Én szeretem,mert gyorsan megvagyok a szőrtelenítéssel,pedig nekem van szinte mindenhol szőr.
2014. márc. 12. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a választ!


Neked pontosan milyen borotvád van?


És mennyire látszik a szőr? Írtad, hogy kb 1 naposnak néz ki, de akkor szúrni fog frissen is?

2014. márc. 12. 17:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem Remington márkájú van,olyan mint a képen,csak egy drágább változata. Az,hogy mennyire látszik attól is függ,hogy milyen erős,sötét a szőröd. Igen egy picit szúrós marad utána,bár nekem tényleg nagyon erős szőrzetem van.
2014. márc. 15. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és elemes vagy akkumulátoros verzió javasolt?
2014. márc. 15. 11:27
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkus van,az elemesről nincs tapasztalatom.Havonta 1x kell töltenem.
2014. márc. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is most tervezek ilyesmit vásárolni,mert Fateromnak nyírtam a haját valamelyik nap és a tarkónál most nullással kérte az igazítást,és olyan sima lett egy szemvillantás alatt az egész,hogy egyből mondtam is: Nekem ilyen kell! Egy alap Philips hajvágója van. Kétlem,hogy pont egy elektromos,vagy elemes borotva hagyná szúróssá,illetve ha igen,akkor azzal baj van.Kérdező vettél már valamilyet?
2014. jún. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

igen. epilátort vettem, amihez van borotvafej.

ahol puha a szőröm (comb, kar) ott nagyon szépen leviszi.

hónalj és intim területeken viszont kevésbé... :S

2014. jún. 12. 19:21
 8/8 A kérdező kommentje:
icipicit szúrós marad és látni ezeken a területeken. de ha nem erős a szőröd (mint apud tarkóján a haj) akkor jó lesz!
2014. jún. 12. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!