Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tehetnék? Bővebben lent!

Mit tehetnék? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Levágattam a hajam, de nem olyan lett, mint vártam. Két oldalon egy kicsi homok közepére érő frufrum van, amit nem tudok beállítani, a hajam tépett, vállig érő. Nem szeretem, mert már első nap elfekszem, és össze vissza áll. Nagyon rövid, és a vége vékony (gondolom a tépett "mellékhatása"). Mit tehetnék? Várjam meg míg megnő, és vágassam le a fülemig, kb. hogy egyenesen nőjön tovább? Először azt akartam, hogy ha majd lenő jól fog kinézni, kevésbé is feküdtem el, de mivel töredezett újra le kellett vágni, és most itt vagyok. Fél frufrut szerettem voklna egyébként: (valami ilyet, csak ne lógjon a szemembe, szóval olyan szemöldökig)

[link]


Ötletek?



2014. márc. 12. 20:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Hullámcsattal csatold hátra a hajadat, amikor lefekszel aludni, így biztos, hogy nem alszod el.

Nem tudom milyen az arcod, de ha nem állna jól a fülig érő haj, akkor én nem vágatnám le a helyedben. Légy türelmes, amíg megnő. Egyébként a fazont tudod variálni azzal, hogy hogyan szárítod meg. Próbáld ki, hogy kifelé szárítod körkefével, nem pedig befelé/egyenesen.

2014. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!