Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit ajánlotok szempilla...

Mit ajánlotok szempilla erősítésre, növesztésre?

Figyelt kérdés
Nagyon vékony, gyenge és világos szempilláim vannak.Használtam egy időben ricinus olajat, de nem igazán segített.Szeretném ha erősödnének és nőnének.

2014. márc. 13. 16:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Hajvitamin? A DM-es elég jó.
2014. márc. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A ricinus olaj egy kalap sz@r. Nekem sorra hullottak ki tőle a szempilláim.. Később kipróbáltam az Alverde szempillaápolóját és csodát tett. A szempilláim hosszabbodtak és ellenállóbbak lettek. Csak ajánlani tudom!
2014. márc. 13. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
pont ma voltam DM-be, igazából nem vásárolok ilyen drogériákban, de ez ott található, úgye?
2014. márc. 14. 20:55
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, a dm saját natúr kozmetikai márkája.
2014. márc. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utánaolvastam és elég megosztó véleményeket találtam, valakinek nagyon bejött, valakinek egyáltalán nem.Egyénfüggő....
2014. márc. 16. 09:06
 6/7 A kérdező kommentje:
de lehet kipróbálom:)
2014. márc. 16. 09:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem voltam konkrét. Én az éjszakai koffein szérumra gondoltam. Krémmánián majdnem megkapta a maximum 5 csillagot! :)

[link]

De persze nem akarom rád erőltetni, félre ne érts!

2014. márc. 16. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!