Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinusolajos hajpakolás, de...

Ricinusolajos hajpakolás, de hogyan?

Figyelt kérdés

Rengeteg kérdést elolvastam, valamint több fórumot, de sokkal jobban átlátom, ha én kapok válaszokat a kérdéseimre. ( sokakat leszólnak páran, hogy minek kell újra megkérdezni, ha van már hasonló kérdés..)


Az lenne a kérdésem, hogy ki hányszor, mivel keverve használja, és hogy milyen mennyiségben? És mennyi ideig hagyod hatni?

Illetve, hogy milyen hatása volt nála..? ( gondolok itt növésre, erőtelhesebb színre, puhaságra stb..) És ez mennyi idő után vált neki láthatóva?


Köszönöm előre is a válaszadóknak! :)



2014. márc. 13. 16:48
 1/8 A kérdező kommentje:

Erőteljesebb*

Neked láthatóvá..* :)

2014. márc. 13. 16:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Én pont tegnap használtam először :) kb 40 ml-t kevertem össze 1 tojássárgájával a váll alá érő hajamra. Száraz hajra kentem, 3 órát hagytam fent majd 2* samponozással szépen le is jött, utána hajpakolást is használtam. (Nekem muszáj a pakolás mindig mert iszonyú száraz göndör hajam van amit jól tönkretettem a vasalással) Az eredmény látható volt, fényes és szálkamentes haj :) Legközelebb mikróba felmelegítem előtte, akkor elvileg még kenhetőbb lesz + azt olvastam, hogy törülközőszáraz hajon jobban bejut a hajba :)
2014. márc. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Voltam elég hülye hogy kipróbáljam ezt az olajat. Kihullott tőle rengeteg hajam, állandóan panaszkodott a párom hogy büdös a hajam, hiába mosod ki, ugyanúgy érzik mások, csak te nem. A hajammal amúgy semmi jót nem tett. Nem ajánlom neked sem, sehogy. Se keverve nem jó, se magába.


Most kókuszolajat használok magában. 1 óráig hagyom fent. Na az segít, puha haj, nem törik már, és nem bűzölgök tőle.

A hajnövekedésért meg a gének felelősek, és egyik olaj sem génmódosító szer.

2014. márc. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm minkettőtöknek!

Első! Ugyan így vagyok .. Száraz, göndör a hajam, viszont én nem csak vasalással de festéssel is tönkretettem de nár szeptemer óta növesztem le:)


Második! Igazábol én már használtam a pakolást csak tanácstalan voltam, hogy hogyan is használjam és milyen rendszerességgel, de nekem hàlistennek nem lett sem kellemetlen szagú a hajam meg semmiféle ilyesmi, de a kókuszolajat mindenképp kipróbálom!


:):)

2014. márc. 13. 17:29
 5/8 Ramcsiii ***** válasza:
Én is használom már több mint egy hónapja.Egy kanál ricinushoz megy 1-2 kanál kókuszolaj,felmelegitve rákenem a hajtöre és a végeire is.Nekem elég 1-2 samponozás és nyugi ha jó sampont választasz nem fog büzleni a hajad,állithatom mert a pasim még dicséri is a jó illatáért :) A pakolást kb 3-3és fél órát hagyom hatni.Nöni nött töle egy hó alatt kb 2-3 cm de remélem hogy ennek köszönhetöen..Szerintem megéri legalább kipróbálni :)
2014. márc. 17. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Azt kifelejtettem, én is voltam már a platinaszőkétől elkezdve minden... Most maradtam a sötétbarnánál és max ammóniamentes színezőt használok :) Neked hogy vált be? Első voltam
2014. márc. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia:)

én tegnap próbáltam ki. így csináltam:

2 tojássárgája

1 citrom frissen csavart leve

a végén adtam hozzá az olajat. összekevertem és vizes hajra kentem fel. (körkörös mozdulatokkal masszírozva)

20 percig hagytam rajta. a biztonság kedvéért 3x kimostam ,hogy tutira kijöjjön.:D és kábé' ennyi!

egyáltalán nem büdös a hajam tőle és azt vettem észre ,h sokkal puhább és fényesebb a hajam. nekem elég vékony szálú hajam van és azért próbálom most ezt mert szeretnék sűrűbb és több hajat. meg sok jót hallottam róla. pl olvastam ,hogy valakinek 8 hónap alatt 30centit nőt a haja(!!)

remélem valamennyire hasznos volt a válaszom. :)

2014. ápr. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom nektek!!!

Nagyon puha es selymes lett tole a hajam, es kifejezetten latom a hatasat. A babahajaimon vettem eszre legeloszor hogy mennyivel tobb lett

2014. ápr. 28. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!