Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Erek a comb felső részén és...

Erek a comb felső részén és az alhason. Lehet akár a mozgástól is? A részletek lent. Szerintetek mitől "jöttek" ki? Ha abba hagyom az izom erősítő gyakorlatokat vissza húzódnak?

Figyelt kérdés

Látszódnak az ereim a combomon és a hasamon, eddig ezt nem tapasztaltam. Nem erősen látszódnak, de zavar. Az utóbbi időben elkezdtem futni, láb illetve fenék formáló gyakorlatokat csinálni. Fogyást, hízást nem tapasztaltam. Köszönöm a válaszokat.

14/L



2014. márc. 14. 20:33
 1/6 A kérdező kommentje:
+ nagyon keveset iszok (napi 0,5-1liter ásványvíz). Az erek kékes zöldes árnyalatúak.
2014. márc. 14. 20:37
 2/6 anonim válasza:
Hány kg vagy? Nálam ugyan ez...mozgás, ivás, semmi súlyváltozás. Segíteni sajnos nem tudok de, ha találtam valamit szólok. :)
2014. márc. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
lemaradt, hogy 14/L, egyébként lehet hülyeség, de nem lehet, hogy a növekedés miatt jön ki?
2014. márc. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
169cm-50kg, lehetséges. :) Végülis serdülő korban szélesebb lesz a medence.:) Köszönöm a választ :)
2014. márc. 14. 20:56
 5/6 anonim ***** válasza:

Növekedés és igyál többet.

Az edzést abba ne hagyd!

2014. márc. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)
2014. márc. 15. 07:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!