Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Budapesten tudtok jó fodrászgy...

Budapesten tudtok jó fodrászgyakornokokat, vagy fodrászatot, ahol jó áron dolgoznak?

Figyelt kérdés

Sajnos nincs pénzem most fodrászra. A hajam most középhosszú/hosszú és nagyon dús, így sajnos mindig nagyon sokba kerül levágatni. A mostani lenőtt fazonom, pedig borzalmas, olyan a fejem mint egy lónak. Nem kellene sokat vágni, csak formára. (régebben volt benne egy kis fokozat, sajnos lenövesztettem). Hamarosan lesz egy fontos esemény amire végképp szeretném megcsináltatni.

Tudom, hogy a tanulók olcsón/ hallottam hogy néhol ingyen megcsinálják a hajat, ha csak vágni kell.

Tudtok ilyen helyeket mondani? Vagy valami olcsóbb fodrászatot? (kupont/ kedvezményt most nem találok. :/)

A válaszokat előre is köszönöm!



2014. márc. 16. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
52/a) Nem tanuló fodrászok de olcsó. Hosszú női haj mosás vágás szárítás 2790 Ft és kupon akciók is mindíg vannak. Ha megkeresed az oldalukat facebookon most is van egy kupon amit ha bemutatsz telefonon vagy kinyomtatod akkor 500 ft kedvezményt kapsz
2014. júl. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Előzöhöz: T-Hair Szalon (Corvin negyed, Üllői út 52/a)
2014. júl. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!