Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rózsaszín hajat szeretnék, hogy?

Rózsaszín hajat szeretnék, hogy?

Figyelt kérdés
Azt hallottam nem kell szőkíteni, csak szőkére festeni és arra ráfesteni a rózsaszínt? és így nem rocsolódik úgy ez igaz? vagy muszáj szőkíteni?

2014. márc. 16. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Ki mondta ezt neked? :D

Sok mindentől függ, milyen az eredeti hajszíned? Volt már festve? De egy filágos színhez le kell szivatni. Ha szőkével rámennél se lenne igazi szőke szerintem, sötétebb hajból nem lesz több árnyalattal világos szőkítés nélkül...

Óvatosan meg lehet csinálni szőkítve is, fodrásznál leszívatod majd rá a színező.

2014. márc. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

már néztem interneten utána és egy hasonló krédésben ezt írták, én is csodálkoztam.

nem volt még festve, de a szőkítés úgytudom nagyon roncsolja.:s

2014. márc. 16. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem most épp rózsaszín, csak a saját példámat tudom leírni,mivel nem tudom milyen az eredeti színed.

Eredetileg egérszürke hajam volt sötét lilára festve, ebből lett rózsaszín, szőkítve volt,és utána eperszőke+rózsaszín mixton. De szőkítés után színezővel is meg lehet csinálni,élénkebb színt kapsz, de nem lesz nagyon tartós.Igen roncsolja a hajat, de ha alapból nem olyan sötét a hajad,akkor nem kell erőssel csinálni. Szerintem bízd fodrászra, én is fodrásszal csináltattam :)

2014. márc. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt már szőkítve, hogy élénkpiros legyen. Nem katasztrofálisan roncsolja, ha nem sötétre festett vagy eredetileg nagyon sötét hajból szeretnéd. Nekem a barnámat a szőkítgetés meg a vasalás megviselte ugyan, nem lett belőle maradandó hajam, két sötétbarna festéssel visszahoztam, bár még mindig világosabb :)

Nem mondom, hogy jót tesz neki, de csak egyszer kell leszívatni, aztán elég a lenövéseket. Bár mindenkinek más a haja, szóval el kell gondolkoznod, megéri-e. Mennyire hosszú, milyen állapotban van?

2014. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nem lett belőle maradandó bajom* :DDD
2014. márc. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szőkítőporral le kell szívatni teljesen a hajszínt, ezután lehet rózsaszínre festeni.
2014. márc. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!