Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Zsíros típúsú a hajam sokszor...

Zsíros típúsú a hajam sokszor kell hajat mosnom és mit tehetnék az ellen hogy ez ne így legyen?

Figyelt kérdés
Sajnos naponta kell hajat mosnom ami nem a legjobb de ha nem mosom meg akkor következő napra már nagyon zsíros. Mit tehetnék? Zsíros hajra való sampont használok de az sem segít...

2014. márc. 16. 19:50
 1/5 anonim ***** válasza:
28%
Azért zsíros, mert naponta mosod. Csak egy héten egyszer mosd. Addig használj száraz sampont, amíg rendbe nem jön a hajad. Utána se használj balzsamokat stb. Csak samponnal mosd meg és ecettel öblítsd.
2014. márc. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne mosd!!!! Ha kezd zsirosodni, akkor masszirozz bele annyi hintoport ami felszivja! Amugy a szarazsampon=hintopor.
2014. márc. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Nekem is zsírosodott régebb, hetente 1szer mostam, de akkor is. De aztán kinőttem belőle és egyszer azon kaptam magam, hogy rendben van :)) Most azonban száraz "-.- :DD
2014. márc. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen csalánsampont használj, és kerüld a gyanúsan olcsó, 2-300 Ft alatti samponokat, mert ezek színezett, illatosított mosószerek, amik még a természetes ásványoktól is megfosztják a hajadat. Valamint, zsíros hajra való balzsamot használj, de ezt is csak a hajvégeidre kend fel. És még valami: az első hajmosás után balzsamozd be a hajadat, ne a második után. Tehát: sampon, balzsam, sampon. :)
2014. jún. 21. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

(Előző voltam)

Valamint, 3 napnál korábban akkor se mosd a hajadat. :D

2014. jún. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!