Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Férfiként ciki szoliba járni?

Férfiként ciki szoliba járni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 11:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van aki szerint igen,szerintem nem.Ezt neked kell eldönteni,ne másokra figyelj. Am ne vidd túlzásba,mert az csajsziknál sem szép,sztem.
2014. márc. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
rajtad kívűl úgyse tudja senki h szoliba barnúltál.Csak legyen szép természetes barna
2014. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Egyik ismerosom jut az eszembe. O pasi leven bizony besargult mar :D
2014. márc. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Azt olvastam, hogy a fehér bőrű emberek első szolizás alkalmával nem barnák, inkább vörösek lesznek, mint amikor leégnek a napon. Ez ne ciki, vörös fejjel végigmenni az utcán?


Nem voltam még szoliban, de azt olvastam, hogy javasolt szolikrémet használni. Ezt otthon kenjem fel, és úgy menjek a szoliba, vagy ott szokták felkenni? És magam vigyek vagy ott adnak (pénzért)?

2014. márc. 19. 11:37
 5/14 anonim ***** válasza:

Ha fehér a bőröd és szoli után vörös leszel, az azt jelenti, hogy leégtél, és az nem normális. Aki világos bőrű, az először csak pár percet lehet bent.

Egyébként nem ciki járni, csak ha valaki túlzásba viszi és olyan narancsos, szürkés szolis képe lesz.

Ha szeretnél menni, menj el egy szoláriumba és ott mindent el fognak mondani és persze azt is, hogy a te bőröddel hány percet lehet, milyen gyakran, stb.

2014. márc. 19. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már lányoknak se divat a szolibarna bőg, inkább gáz. Egyre jobban jön a jóidő, branulj inkább a napon.
2014. márc. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Vagy egy kicsit inkább dolgozz napon! ;)
2014. márc. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
A tesómat el szoktam vinni télen, mert segít a pattanásos hátán. 3 hetente, tehát nem barnulás céljából.
2014. márc. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az a ciki, amikor tulbarnulsz. En inkabb a Napra szavazok :)
2014. márc. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindkét nemnél ciki a szoli. Arra utal, hogy az illető totál nem törődik a bőrével, és a szolisok bőre 99%-ban pigmentfoltos, narancssárga, szeplős, leégett, stb.

Ha már nagyon akarsz barnulni, akkor napozás, de szerintem az sem szükséges.

2014. márc. 19. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!