Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olajtól a haj nem fog...

Ricinus olajtól a haj nem fog kihullani? Es eleg ugy feltenni a hajra h elotte felmelegitem?

Figyelt kérdés
most szeretnem kiprobalni..de felek h kihullik xdd
2014. márc. 19. 17:05
 1/10 A kérdező kommentje:
es nem lesz vilagosabb a hajam???
2014. márc. 19. 17:10
 2/10 anonim ***** válasza:
Bár én még csak egyszer próbáltam, de nekem nem hullott ki tőle a hajam.Sőt, nőtt is egy kicsit.Én egyáltalán nem melegítettem fel, csak összekevertem egy tojássárgáját, egy evőkanál ricinusolajat és kb fél evőkanál sima olajat.Ezeket rákentem a fejemre,becsavartam alufóliába és húztam rá egy sapkát, így aludtam.Másnap reggel háromszor alaposan át kellett mosnom a hajm, mire kijött, de megérte :)
2014. márc. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett világosabb, csak valamielyik szál egy ici-picit vörösesebb.De mostanra az is elmúlt.Péntek este raktam fel.
2014. márc. 19. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

tojassargajat?? attol nem lett olyan ragados?? O.o

am koszi:)

felek megcsinalni h kihullik a hajam:(

2014. márc. 19. 17:15
 5/10 anonim ***** válasza:
nem hullik ki, inkább dúsabb lesz. én mikor Elkezdtem kenni a hajam akkor épp lapockáig ért, most derékig ér egy év alatt. nem lesz ragacsos tojástól
2014. márc. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

koszi:)

es szaraz hajra viszed fel?? es egesz hajadat bekened?

2014. márc. 19. 17:23
 7/10 anonim ***** válasza:
igen.
2014. márc. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem fog világosodni,sőt,sötétebb lesz.

Van akinek hullik tőle,de szerencsére nem gyakori az olyan.

2014. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem a fekete hajfestéket világositotta, de nekem ha nem kenem akkor is ledobja, mindegy mivel festem, ugyhogy nekem ez nem volt fontos, nem látszik, hogy van 15 centi lenövésem. alapbol sötétgesztenyebarna a hajam, ha befestem, a vörös igyis ugyis látszik..de tesomnak nem dobja le, meg nem is világositotta ki. sztem hajfüggő
2014. márc. 19. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
hat kiprobaltam es sztem jóbb lett tőle a hajam:)
2014. márc. 20. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!