Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mivel lehet a leghatékonyabban...

Mivel lehet a leghatékonyabban eltüntetni, megelőzni a pattanásokat?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:

Sima szappannal mosd meg az arcod, ne tusfürdőkkel. A tusfürdők zsírosak, a szappanok szárazak, ezzel leszárítják a pattanásokat. De ebben az esetben vigyázni kell, hogy nehogy kiszáradjon a bőrőd. Erre van egy remek krém, sajnos a nevét nem tudom, de egy olyan krém, amiben csak víz van, és az azt megkötő anyag. 1500-2000 Ft körül van egy kis tégely, de azt megéri megvenni, hónapokig elvan, keveset is jól szét lehet dolgozni.

Esetleg tini tonikokkal (pl. G*rnier, ebből több fajta van, ki kell próbálni többet, melyik jobb neked).

Harmadrészt pedig, ha homlokodon vannak pattanások, a hajad alatt (ha frufruról beszélünk, vagy olyan frizuráról), akkor legalább otthon tegyél meg annyit, hogy szellőzteted a homkolodat, ezzel megelőzöd hogy pattanás jöjjön létre ott.


15/L

2009. dec. 16. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én csomó bolti sz*rt kipróbáltam, de egyik sem használt. Mostanában csak természetes anyagogat használok, pl. heti 1-2 alkalommal méz, cukor és egy kevés víz keverékével radírozom az arcom, egyszerűen csodát művel! Ja, még valami, tudom, hogy nagyon nehéz megállni, de ne nyomkodd őket, pár nap alatt szépen ki tud tisztulni a bőröd, ha nem piszkálod.
2009. dec. 16. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ne használj rá szappant! Lemossa a bőrödről a zsírt és még több faggyú termelésre ösztönzi.
2009. dec. 16. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
cink,omega3 és sör
2009. dec. 16. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
köszi a tippeket ki fogom próbálni. :) :)
2009. dec. 17. 14:20
 6/6 anonim ***** válasza:
egyél élesztőt.. ha meg birod enni.. az a tuti! az 100%osan elmulaszt minden pattit, bár az íze kellemetlen.
2009. dec. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!