Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha elkezdenék sportolni,...

Ha elkezdenék sportolni, akkor mennyivel hamarabb zsírosodna a hajam?

Figyelt kérdés
Heti 2-3 alkalommal szoktam megmosni a hajam. Elég hamar zsírosodik. Viszont most szeretnék elkezdeni sportolni. Mivel mostanában nem volt szinte semmi testmozgás az életemben, így biztos, hogy az izzadás sem maradna el. Akkor ha elkezdem, moshatok minden nap hajat?

2014. márc. 28. 19:19
 1/4 anonim ***** válasza:
A Babé zsírosodás elleni sampont próbáld ki. A bőrgyógyászom azt mondta, hogy a sportolók is ezt használják.
2014. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy annyira durva lenne tőle. Valamennyivel biztos jobban zsírosodna, de szerintem max. 1 nappal kellene előbb megmosnod. Egy idő után meg hozzá is szokik a haj, én is régebben hirtelen kezdtem el futni úgy, hogy előtte semmit nem mozogtam és nem volt látványos változás a hajamon, később meg már egyáltalán nem.
2014. márc. 28. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem zsírosodik jobban, de attól is függ mit sportolsz, milyen intenzitással..
2014. márc. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül zsírosodik de az izzadságot jól eshet kimosni, pláne majd nyáron.
2014. márc. 28. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!