Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha az élesztőt nem magában...

Ha az élesztőt nem magában eszem, hanem eszek hozzá valamit?

Figyelt kérdés
Pl, ha egy kis kenyeret eszek hozzá, az nagyon baj? Mert ha magában eszem, akkor hányingerem van tőle, de így már nem érzem az ízét. Vagy olyat is hallottam, h gyúrjam össze, fagyasztó, és úgy. mintha a tablettát. Csak pattanásos vagyok, amiatt!
2014. márc. 28. 20:03
 1/2 anonim válasza:
Nem kell magában élesztőt enned, az a tészta kelesztéséhez való, és ha magában eszed, nem csak hogy nem finom, hanem fel is puffaszthat! Erre találták ki az élesztőtablettát. Csak lenyeled vízzel, nem is érzed az ízét! De a jótékony hatásai megmaradnak, sőt, sok fajta élesztőtabletta közül válogathatsz, van amihez vitaminokat is adnak, és így étrendkiegészítőként szedheted. Egyébként a sima élesztőt (amit eddig ettél) kevés tejjel és mákkal összekeverve nagyszerű arcpakolásként és arcradírozóként lehet használni, csak ugye a jellegzetes szaga miatt nem mindenki bírja. De megéri kipróbálni, nekem segített! 19/L
2014. márc. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, csak anya mondta h egyek mert ő is ette kicsi korában, és mondta hogy neki is hatott!
2014. márc. 30. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!