Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Száj feletti pihék. Szőrtelení...

Száj feletti pihék. Szőrtelenítitek-e lányok, és ha igen, mivel? Fiúk, titeket zavar, ha egy lánynak pihés a szája fölött?

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nem sötét, csak közel hajolva látszik. Nem zavarja a páromat. Észre se vette, míg egyszer fel nem hívtam rá a figyelmét.
2014. márc. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a világos bőrömön eléggé látszik, de csak közelről, de még ezt sem vette észre a párom sose. Néha legyantázom, néha nem... teljesen mindegy, rajtam kívül nem látja senki igazából.
2014. márc. 29. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%
Arcgyantával szoktam.
2014. márc. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
37%
Látjuk, érezzük. Max nem szólunk, mert hülyén éreznétek magatokat. :) Néha szokott csikizni is. NA az fura :D
2014. márc. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Csak a magad nevében, 4-es! ;)

Nem látom, csak ha fixírozom vagy öt percig. Csikizne meg még véletlenül se csikiz. Érdekes is lenne, az én borostámon keresztül (ami már akkor is ott van, ha reggel borotválkoztam és este találkozunk újra).

2014. márc. 30. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ki szeret naposcsibével csókolózni?!
2014. ápr. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!