Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Das Gesunde Plus Haar Vital...

Das Gesunde Plus Haar Vital Komplex hajvitaminról vélemény? FONTOS.

Figyelt kérdés
Sűrgős, mert holnap szeretném megvenni és eddig olvasgattam róla, de ma megláttam akciósan a DM-ben és nem akarom tovább halogatni. Köszi előre is!:)
2014. márc. 29. 20:02
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
kremmania.hu oldalon van róla több vélemény is. Sokat nem tudok mondani, ez csak vitamin, ami akkor segít ha valamiféle vitaminhiányod van. Én eddig semmiféle hatását nem tapasztaltam. Másfél hónapja szedem. Mivel nem drága megéri kipróbálni.
2014. márc. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igazából most akciósan 800ft az ára 1000ft helyett. gondoltam, ha már ennyi, kipróbálom. ártani csak nem árt! :)
2014. márc. 29. 20:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom, már megvetted azóta, milyen? Én ma vettem be a 3. szemet, és mióta szedem, fáj a hasam és hányingerem van egész nap. Mondjuk most olvastam, hogy evés után kell bevenni, és én meg eddig mindig közvetlenül ébredés után vettem be éhgyomorra. Kipróbálom majd reggeli után, de ha nem javul pár napon belül, akkor abbahagyom...
2014. szept. 11. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem nem vettem meg, úgy gondoltam inkább a hajamra hagyom, hogy mikor nő meg, bár elgondolkoztam rajta én is mostanság, de mégsem döntöttem mellette, inkább vettem jó balzsamot, sampont és hajvégápolót.
2014. szept. 11. 15:53

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!