Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Rövid tecktonikos hajam van...

Rövid tecktonikos hajam van és növesztem hosszúra. Most vasalhatom felül meg hátul nem? Úgyis csak fufrum meg oldal növesztem hajam. Hogyan tudnám gyorsítani fufrum növesztését?

Figyelt kérdés
2009. dec. 18. 13:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Sajna ilyen nincs, hogy hajat növeszteni gyorsan. Csakis idő. Képet nem tudsz feltölteni, pl kepfeltoltes.hu-ra? Milyen az a tecktonikos haj? :) Hány éves vagy? Ne hari a kérdésekért! ^^
2009. dec. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Töltök el képet
2009. dec. 18. 14:30
 3/11 A kérdező kommentje:

[link] ilyen most


és ilyen volt ilyenre akarom

[link]

2009. dec. 18. 14:32
 4/11 A kérdező kommentje:
Elég széles az arcom szerinted melyik az előnyösebb igy?
2009. dec. 18. 14:33
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem széles az arcod. :) Amúgy a rövidebb szerintem jobb! Most h így rákerestem, kiderült, h a tecktonikosabb zenéket szeretem. xD
2009. dec. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
értem nekem is bejön rövid haj nincs vele baj meg fiusabb:D
2009. dec. 18. 15:17
 7/11 anonim ***** válasza:

Ba...us! Hányszor töltöd még fel a fejedet ide? Már nem is tudom hanyadik kérdésedet látom.! Ennyire unod magad? Most azt várod hogy mindenki olvadjon a fejedtől, mint egy előző kérdésednél?

Legyél már igazi fiú, és ne állandóan a külsőddel, meg a hajaddal legyél már elfoglalva! Ez annyira bu.is!

Menj inkább focizni, vagy valami értelmesebb dolgot csinálni!

2009. dec. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Bocs nem vagyok elégedett magammal xD

és nem itt unatkozok de inkáb éjszaka élek ijenkor unatkozok xD

2009. dec. 18. 19:02
 9/11 anonim ***** válasza:

a mostani hajad sokkal jobb, sokkal jobban áll.

a hosszabbikkal olyan vagy mint egy kislány.

2009. dec. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
sztem a mostani eccerűen borzalmas. a régi se volt sokkal jobb, de akkormár inkább az. sztem a 2 közötti hajat válaszd. egy egyszerű fiús haj, felül 1-2 milivel hosszabbra mint alul, aztán náha zselével igazítsd vmerre.
2009. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!