Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csúnya, pattanásos börből...

Patricii kérdése:

Csúnya, pattanásos börből lehet valaha is szép?

Figyelt kérdés
Már mindent megprobáltam, de reménytelenül nézek ki és vannak bőr alatti hegek is az arcomon. Most tervezem, hogy elmegyek börgyogyászhoz, de előtte szeretném kikérni a ti véleményeteket. Most öszintén velünk pattanásos emberekkel miért b...tak ki annyira? El sem tudjátok képzelni, hogy milyen rossz, amikor csak én egyedül vagyok pattanásos az osztályomból és a többieknek babaarcuk van. :(((

2014. márc. 31. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok esetben a pattanásokat az ember maga okozza. Illetve a szervezeted mivel egészségtelenül étkezel, cukros löttyöket iszol, stb és erre így reagál a bőröd. De ezeket mind meg lehet oldani egy ki odafigyeléssel. Persze ha tini vagy akkor ez a hormonváltozások miatt is lehet, de ennek vége lesz egyszer, nem tart örökké.

Én is pattanásos voltam nagyon sokáig, de végül sokszori bőrgyógyászhoz járás után megtaláltuk rá a gyógymódot.

2014. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kozmetikushoz menj, aki rendszerese kitisztitja es szeppe varazsolja borod, persze nem art hogyha elmesz borgyogyaszhoz :)
2014. márc. 31. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A rendszeres kozmetikai tisztítás sokat javít.A bőrgyógyásznál én ezzel nem értem el semmit.
2014. ápr. 1. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

igen lehet szép bőr.


Sotret gyógyszer segítségével.


(Én is szedem)

2014. ápr. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!