Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A fodrász elött közvetlen...

A fodrász elött közvetlen mostok hajat vagy ugy vagytok vele ugyis megmossa ő is?

Figyelt kérdés
mert én most megyek fodrászhoz de 2napja mostam meg,nem annyira zsirosodik,de előtte valo nap céges buli lesz és nem lesz idöm megmosni és reggel korán megyek a fodrászhoz,tehát elöte semmikép,szóval gáz ha 3-4napos lesz a hajam?
2009. dec. 18. 16:53
 1/6 anonim ***** válasza:
nemgáz. én sosem mosom meg előtte. 2-3 napos hajjal megyek.
2009. dec. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Keresztanyám fodrász, mindig azt mondja h nem kell megmosni előtte, felesleges.
2009. dec. 18. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én általában délután megyek fodrászhoz, és aznap reggel meg szoktam mosni. Követlenül előtte viszont semmiképp se, úgy nem fogja meg a festék :p
2009. dec. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Állítólag nem is jó ha közvetlenül a vágás előtt megmosod a hajad. Én nem szoktam előtte, mert felesleges valóban.
2009. dec. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én régen mindig így csináltam, aztán szólt a fodrász h nem kell mert nagyon csúszik és így neki is nehezebb vele dolgozni.
2009. dec. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
akkor jó:)köszönöm a válaszokat:)
2009. dec. 18. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!