Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mi a kedvenc hajápolási...

Mi a kedvenc hajápolási terméketek amitől soha nem válnátok meg vagy többször újravettétek már?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 2. 21:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Loreal mithyc hajolaj,csodát tesz a hajammal,nem is tudom mikor kellett utoljára vágatnom,nem emlékszek pedig igénybe van véve rendesen :)
2014. ápr. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kókuszolaj... ha ez számít.
2014. ápr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A mythic oil régóta a kívánságlistámon van, de valahogy mindig más mellett kötök ki. Azt hallottam, hogy nagyon hasonló az Elseve selymes olajához. Azt próbáltad már?
2014. ápr. 2. 21:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Áhh köze nincs hozzá :D egyik egy átlagos de nem rossz hajolaj,a mithyc meg ápol és szalonszépségű frizurát ad ;)
2014. ápr. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sárga Dulgon kids sampon, Wella Repair balzsam, Pantene Aqua Light balzsamspray. Évek óta ezeket használom, nagyon ritkán veszek mást, de akkor is mindig visszatérek ezekhez, mert nem találtam náluk jobbat.
2014. ápr. 3. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!