Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy lehet a rövid sötétbarna...

Hogy lehet a rövid sötétbarna hajat szőkésbarnára festeni? 21F

Figyelt kérdés

Hányszor kell festeni, hogy elérjem a végleges színt? Milyen gyakran kell utána festetni? Milyen lépésekből áll? Nyilván a részleteket a fodrásszal kell megbeszélnem, de a főbb dolgokat egy kompetens ember elmondhatná!

Köszi!!



2014. ápr. 4. 20:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Veszel egy 9-es árnyalatú szőke hajfestéket a fodrászkellékesben, 9% oxival, felkened és kész. Ha vöröses pigmentek vannak a hajadban akkor hamvasat vegyél. 9.1 árnyalat vagy 9.01. De a fodrászkellékesben is kérhetsz tanácsot, ott értenek hozzá.

Ma festettem a sötétbarna hajamat, én így csináltam, elsőre szőkésbarna lett.

2014. ápr. 4. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Csakhogy én sötétről akarom világosra... azt nem hiszem, hogy otthon kivitelezni tudom. Szerintem ahhoz hidrogénezni is kell vagy ilyesmi.
2014. ápr. 4. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!