Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha intimszőrtelenítésére...

Ha intimszőrtelenítésére epilátort használok, akkor egy idő után meggyengül a szőr? 15/l

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el borotva helyett epilátort használni és úgy Hallottam,hogy ettől meggyengül a szőr,ez igaz?15/l

2014. ápr. 5. 11:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igaz. Ahogy a gyantázástól is gyengül. De hogy bírod ott epilálni?? :O
2014. ápr. 5. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
1., nekem is ez lett volna kérdésem
2014. ápr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Csak a szeméremdombomat szoktam,a nagyajkakat nem!
2014. ápr. 5. 11:32
 4/5 anonim ***** válasza:

A szőr nem gyengül lényegében, hogy a növekedés kezdeti fázisában pihés az igaz, hogy nem egyszerre nő vissza ezért kevesebbnek tűnik igaz.


De ha nem foglalkozol vele, akkor ugyanolyan lesz mint epilálás előtt, tehát akkor látod, hogy nincs lényegi változás.

2014. ápr. 5. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én 1 évig epiláltam intim területen, így van tapasztalatom a témában. Egyáltalán nem gyengült ott a szőröm, viszont ritkás lett sokkal, vannak olyan kis területek, ahol egyáltalán nem nő azóta ott. Egyébként elég fájdalmas az elején, viszont egy idő után már könnyebb lesz.


Én visszatértem a borotvára, mert jó pár ronda lilás szőrtüszőgyulladásom volt, amiknek hónapok kellett, hogy meggyógyuljanak és újra szép legyen. :S Szóval vigyázz vele nagyon!


22/L

2014. ápr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!