Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Veet Easy Wax gyantaszettem...

Veet Easy Wax gyantaszettem van, de nem használ annyira. Mit tegyek? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Általában a hónaljamat szoktam gyantázni vele, de kész kínszenvedés. Nem szedi le a szőrt normálisan. Általában 1-1,5 centire szoktam hagyni a szőrt, de nem igazán tudom hogy mennyire kell. Még ha le is gyantázom, maradnak szőrszálak amiket csipesszel szoktam kiszedni. Kb 3-4 nap múlva elkezd megint visszanőni. Én csinálok valamit rosszul vagy a gyantaszettel van gond? Ha a második, akkor kinek milyen fajta gyantaszett vált be? Vagy esetleg tanácsok,trükkök hogy hogy lehetne a legkönnyebben és a leghatásosabban szőrteleníteni?

2014. ápr. 6. 16:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát erről a fajtáról én még nem sok jót hallottam, gyenge és vacak de tapasztalatom nincs vele. Xepiles jobb, ahhoz ráadásul bármelyik olcsó patron jó, nem kell speckó. Nekem az azulénes bejött, de van, akinek nem válik be.

A hónaljadat nem tudom, hogy gyantázod magadnak, de igazából ahhoz, hogy rendesen meg tudd feszíteni a bőrt, kéne egy harmadik kéz, szóval szerintem már itt bukta (nálam legalábbis biztos). Fél centi szőrt már bőven ki lehet szedni általában, de ezt magadnak kell kitapasztalni. Viszont ha 3-4 nap múlva rendesen kezd visszanőni, akkor nem tövestől szedted ki - ezt könnyű ellenőrizni, a lehúzó textilen látod. De lehet csak épp az előzőleg kiszedettek kezdenek visszanőni. Ha csak eltéped a szálakat, akkor neked is kevés a két kéz, nem feszíted ki eléggé a bőrt, nem jó a gyanta, stb.

Sajnos ennél több jó tanácsom nincs, nekem az epilátor vált be hónaljnál, kisebb szálakat is kiszed és elég hozzá két kéz. :D

2014. ápr. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Erről én sem hallottam még jót igazából. Nekem Alveola gépem van, profi kozmetikusok is sok helyen ezt használják, Alveola hintőporos patronnal használom, és tökéletesen bevált. Erős a szőröm nagyon, de kiszedi, nincs semmi gond vele. Persze fontos hogy jó irányba kend fel a gyantát, jó irányba tépd le és hirtelen, egy mozdulattal. Feszítsd ki a bőrt is.
2014. ápr. 7. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, valószínűleg átváltok majd valami másra. Viszont erről még nem hallottam, hogy epiláttorral hónaljat. Ehhez direkt olyan fajta epilátor kell ami a hónaljra való, vagy megteszi a sima is? És neked, első kommentelő, milyen márkájú van?
2014. ápr. 13. 21:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem az első válaszoló vagyok, de én is epilátort használok a hónaljamra és csak pozitív tapasztalataim vannak vele. A sima epilátor tökéletes, nem kell újat venni.
2014. máj. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!