Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit csináljak a szemöldökömmel...

Mit csináljak a szemöldökömmel? Kiszedjem?

Figyelt kérdés

Nekem nem igazán tetszik, de nem tudom mit csináljak vele. Szerintetek kiszedjem? Ha igen, akkor hogy? Mármint hogy nézzen ki?

[link]


2014. ápr. 6. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]

A tied sokkal beljebb kezdődik, ezért az orrnyergednél kéne visszaszedni pluszba még vékonyítani egy nagyon kicsit az ívnél és feltölteni szemöldökporral.

2014. ápr. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szép formája van szemöldöködnek, szerintem csak a felesleges szálakat szedd ki. Remélem érted. :D
2014. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem semmit nem kellene vele csinálnod, nagyon szép formája van. Az orrod felől esetleg kiszedheted a szálakat, amik nem kifele, hanem az orrod felé nőnek.
2014. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!