Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Akinek van felvarrva póthaja,...

Akinek van felvarrva póthaja, de nem igazi, hanem műhaj annak mi a véleménye róla? Bővebben lent

Figyelt kérdés
nagyon látszik hogy nem igazi? oylan mint a barbie haj?:D lécci segítsetek mert sürgős
2009. dec. 19. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:

nekem felcsattolós volt, igazi is meg kanekalon (vagy mi :D) is. színes, szőke... etc. :'D

imádtam :'D

2009. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
*am akinek van az tuti észreveszi a másikon de én pl nem itélem el.^^
2009. dec. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
jó d enem azt kérdeztem, hogy látszik e hogy pót, csak hogy nagy e a különbség a műhaj és az igazi(európai, ázsiai) haj közt
2009. dec. 19. 20:21
 4/5 anonim ***** válasza:

a MŰhaj hamarébb tönkremegy..ami nem iagzi

és a fogása is másabb

2009. dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, észrevehető, tök más az állaga és ez már messziről látszik. Ha ragaszkodsz a műhajhoz, akkor toyokalont vagy ProHair-t vegyél (utóbbi festhető is - haircoholix.hu-n kapsz), ezek nem gubancolódnak össze! Ha csak pár póttincset szeretnél, akkor jó a kanekalon is :)
2009. dec. 30. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!