Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Elkezdett korpasodni a hajam,...

Elkezdett korpasodni a hajam, milyen sampont hasznaljak ra? 21L

Figyelt kérdés
Eddig mindig lapos volt a hajam, kiprobaltam a lila gliss kur sampont. Nem volt tole korpas a hajam, majd otthon nem volt ebbol a samponombol es Shaumat hasznaltam Karacsony kornyeken, viszont elkezdett korpasodni a hajam. Utana rogton visszaalltam a Gliss Kur samponra, de lassan 3 honapja korpas a hajam.
2014. ápr. 7. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán valamilyen korpásodás ellenit?
2014. ápr. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
gondoltam, de melyik a legjobb?
2014. ápr. 7. 12:07
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Gliss Kurtol mindig korpas lett :( A Head&Shoulders csalad fabatkat sem er, kiveve a citromos (zsiros hajra asszem), mert nekem csak attol mult el.
2014. ápr. 7. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt neked kell kitapasztalnod!

Nincs olyan, hogy legjobb. Más és más típusú korpára más és más hatóanyagú korpásodás elleni sampon válik be.


Van száraz korpa, zsíros korpa, "allergiás" korpa (ez nem is kifejezetten korpa, mivel nem gomba okozza), valamint a fejbőr szárazsága és a fejbőr megfázása is okozhat korpaszerű tünetet.


A Head & Shoulders pl.: Zinc pyrithione-t tartalmaz. Nekem sose vált be.


A Nizoral ketoconazole-lal hat.

A Neutrogena T-Gel kátrányos sampon.

Van még szulfidos és szalicilsavas korpásodás elleni sampon is.


A lényeg, hogy ha az egyik nem hat, akkor másfajta hatóanyagút válassz és ne csak más márkát, ami ugyanazzal hat.

2014. ápr. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Regebben nekem Nivea samponom volt, amikor korpas volt a hajam, az akkor bevalt. De nem tudom, hogy most is be fog-e valni vagy sem.
2014. ápr. 7. 13:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Head&Shoulders
2014. ápr. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Head&Shoulders Ocean Energy vált be. :)
2014. ápr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!