Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ricinus olaj alkalmazása?...

Ricinus olaj alkalmazása? (Többi lent)!

Figyelt kérdés
Ha a hajamra szeretném kenni, akkor mit lehet hozzákeverni( balzsam, tojás, stb.)? És kb meddig kell rajt hagyni? Azután hogyan mossam ki, hogy ne károsodjon a hajam a sok sampontól? Kérlek azt is írjátok le, hogy mennyire használt! És ha szempillára kenem este és reggel akarom kimosni, akkor kijön sima vízzel vagy ha nem, mivel mossam ki? Előre is köszi! :)

2014. ápr. 7. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:

2 tojássárgájához keverd. vagy lehet olíva olajjal is de én tojással szoktam! 15-20 percig szoktam hagyni. (előtte megmosom a hajam)

azt,hogy hogyan mosd ki,hogyne károsodjon a hajad a sampontól szerintem sehogy.. csak samponnal tudod kimosni. :D

én 1 hete kezdtem el (1 héten 2x csinálom meg) de nekem nagyon bejön. sokkal puhább ,fényesebb a hajam,. sőt megmerem kockáztatni ,hogy dúsabb is (!)


szempillára még nem próbáltam ki és nem is igazán tudok róla semmit.:c


remélem tudtam segíteni.:)

2014. ápr. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépet! Az egész hajhosszra felviszed és a fejbőrödhöz is? Csak mert nekem hajlamos zsírosodni és korpásodni a hajam és félek, hogy ettől még zsírosabb lesz. Kimosás után használsz sampont/balzsamot? És kb mennyi kell a ricinusolajból (majdnem csípőig érő, viszonylag dús hajam van, főleg az alja van kiszáradva, valószínűleg a sok vasalástól.)
2014. ápr. 7. 18:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!