Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az epilátorom nem tépi ki...

Az epilátorom nem tépi ki gyökerestől a szőrömet!?

Figyelt kérdés
Igaz eddig egyetlen egyszer használtam mert nem rég vettem, de látom hogy néhány szálat csak eltép pedig elvileg a fél milimétreseket is ki kéne tépnie. Szóval tuti, hogy valamit nem jöl csinálok. Valaki leírná a lehető legrészletesebben, hogy hogy epilál? Ilyenekre is kíváncsi vagyok, hogy mennyire nyomja az epilátort a bőrhöz meg hasonlók! :)

2014. ápr. 9. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem kiszedi rendesen. Nem nyomom rá a bőrömre. A kezeddel feszítsd ki a bőrt, és az epilátort tartsd merőlegesen a bőrre, és szép lassan "húzd" felfelé. Nem fog egyszerre minden szálat kiszedni, úgyhogy egy-egy részen többször is át kell menni.
2014. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én körkörösen is szoktam mozgatni.
2014. ápr. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!