Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Van itt olyan, akinek sok...

Van itt olyan, akinek sok anyajegye van és szolizik? VAgy csak én vagyok ilyen elmeroggyant? :D

Figyelt kérdés
Egyébként nem állandóan,ősszel meg télen nem szoktam, csak nyár előtt, hogy ne égjek rommá majd..:)
2014. ápr. 11. 14:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Egyébként srác vagyok..:)
2014. ápr. 11. 14:41
 2/3 anonim válasza:
Tekintettel arra, hogy a bőrrák az egyik legagresszívabb rákfajta, az anyajegyeidet évente kellene ellenőriztetned szakemberrel. Aki azt is meg tudja mondani, hogy neked javasolt-e egyáltalán a szolárium vagy baj lehet belőle.
2014. ápr. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyik volt osztálytársam járt szoliba, ritkán csak, de egyre több pötty jelent meg rajta, sokan már dalmatának csúfolták emiatt. Biztos megérte... azóta nem tudom mi van vele.

Ha nem akarsz megégni nyáron akkor használj fényvédőt, az véd, a szoli meg árt, nem értem minek egyáltalán?

2014. ápr. 11. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!