Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szolárium és a szeplők? Ha...

Szolárium és a szeplők? Ha barnítom az arcom annak színe összeolvad a szeplőkével vagy csak erősíti őket?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom, hogy a hófehér arcomat barnítanám egy kicsit, hogy ne legyen olyan feltűnő a szeplősségem.


Nyáron, mikor természetes napon "leégtem" majd picit bebarnultam, nem látszódtak annyira a szeplőim. (A szeplők színe nem lett sötétebb) Persze azóta az arcom kifakultam megint és most látszódnak a pontocskák.


Valaki aki tapasztalta már! Bejön?


2014. ápr. 11. 19:34
 1/3 anonim ***** válasza:
61%

Hófehér, szeplős arccal mind a szoli, mind a napozás TILOS (lenne), mert nagyobb a rizikófaktorod ilyen bőrrel a bőrrákra.


De te tudod... (miben akarsz meghalni)...

2014. ápr. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szolitól több szeplő fog kijönni, ott is ahol eddig nem volt, meg ott is ahol vannak és a meglévők is sötétednek. A napon nem annyira sötétednek mivel az nincs feleolyan erős és káros sem mint a szoli.
2014. ápr. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Erősebb lesz a szeplő színe,nekem is ilyen.
2014. ápr. 12. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!