Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha a fekete hajamra rákenek...

Ha a fekete hajamra rákenek sötétszőke hajfestéket akkor milyen színt kapok? Barnát szeretnék!

Figyelt kérdés
2009. dec. 20. 20:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Feketét.
2009. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Előtte ki kell szívatni a hajad.
2009. dec. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:'(((((((((((((((((((
2009. dec. 20. 21:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Narancssárgát? De ez csak tipp. Lehet nem történik semmi változás.

Amúgy ajánlom a fodrászt ha feketéből szőkés akarsz lenni.

2009. dec. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
attól függ, milyen festéket vettél, mert ha van benne hidrogén, akkor szívhatja is, de nagyon vigyázni kell ilyesmivel, mert zöld haj is lehet a vége!
2009. dec. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a fekete haj festett vagy eredeti, az is számít. Inkább bízd először fodrászra, vagy próbáld ki egy vékony tincsen alul hátul, ahol nem látszik annyira.
2009. dec. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Feketét...

Ha eredeti, akkor a fodrász szépen megcsinálja neked.

Ha festett, akkor órákig szenvedhetsz a fodrásznál, és talán egy árnyalattal világosabb lesz (tapasztalat). Nekem a festett fekete hajam fél év alatt világosodott ki, úgy, hogy egyszerűen festéket váltottam (a fodrász tanácsára), két árnyalattal világosabbat, mint a tervezett hajszín.

2009. dec. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ezt én is megcsináltam egyszer:D felül,ahol kicsit lenőtt már,ott narisárga lett,a többi meg maradt fekete, csak kicsit fénytelenebb....nagyon ronda volt.LE KELL SZIVATNI!
2009. dec. 26. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!