Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik száraz sampont ajánlját...

Dorcsuu kérdése:

Melyik száraz sampont ajánljátok leginkább? Melyik tudja leginkább helyettesíteni a hajmosást?

Figyelt kérdés
Normál hajam van, se nem zsíros se nem száraz, kicsit töredezett a végeknél és tartás nélküli. Ez az első ismerkedésem száraz samponokkal, tudtok ajánlani párat?

2014. ápr. 14. 19:45
 1/4 anonim ***** válasza:

A hajmosást helyettesíteni ezekkel nem lehet, inkább csak kitolni 1 nappal. Tovább nem ajánlatos fent hagyni, mert eltömíti a fejbőr pórusait, amely hajhulláshoz is vezethet.

Én a Dry szárazsampont próbáltam. Olcsó és hatékony.

2014. ápr. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Babahintopor:)

nekm itana mindog szep lesz a hajam:)

2014. ápr. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

*utana mindig szep lesz

bocsanat,telorol nem tudok irni

2014. ápr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én az Oriflame HairX Pure Balance Dry Shampoo-t használom, flakonos, fújós, szürke kupakkal!:) igazából régen a rendes por állagút vettem a Dry-tól, azt is nagyon szerettem. Vészhelyzet esetén, ha tök véletlen elfogy minden ilyesmi, kénytelen vagyok babahintőporral helyettesíteni ezeket!:) én max. 1 nappal tolom el hajmosásig ezekkel a termékekkel a hajamat, mert tényleg elnehezíti a hajszálakat, eltömíti a fejbőr pórusait és mellesleg egy idő után (vagy 3. használatra) az ilyen atom zsíros hajon sem segít. mosni sem túl egészséges olyan nagyon sűrűn. szóval egy napot eltudsz vele sunnyogni, de többet nem is érdemes!:) remélem segítettem.
2014. ápr. 17. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!