Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lassan növő hajnak hogy...

Lassan növő hajnak hogy lehetne gyorsítani a növekedését? SOS

Figyelt kérdés
növesztem a hajam, mert régen hosszú volt, de levágattam és nem tetszett. eléggé megnőtt, de pénteken fodrász visszavágott többet mint szerettem volna (kb 5centi)és így két év munkáját kezdhetem előröl. a hajam vékony szálú és nem is valami sűrű. sokat vasaltam, mert mikor levágattam akkor elkezdett begöndörödni valamint sokat forgolódok és ezért rendszeresen elalszom. erről nagyjából sikerült leszoknom. (vasalás) Használok ricinus olajat, bánfi sampont, de egyik se segít. már nem tudom mihez kezdjek, egyre elkeseredettebb vagyok.

2014. ápr. 14. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
A hajnövekedésen semmiféle külső kence nem segít. Ha valami miatt nem nő a hajad normális mértékben (minimum havi 1 cm-t) akkor az ki kell vizsgáltatni és kezelni. Lehet hogy nem egészségesen élsz, vitamin hiányod van, szedjél multivitamint.
2014. ápr. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vegyél hajkapszulát.A Revalid drága,de a dm-ben lehet kapni cinktablettát,ami ugyanolyan jó.Én azt szedtem,nekem nagyon bevállt. Haar Vital Komplex
2014. máj. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!