Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Volt már valaki Brillbird-ös...

Volt már valaki Brillbird-ös műkörmös továbbkézésen, ha igen mik a tapasztalatok mennyi időt szánnak egy-egy tanulóra?

Figyelt kérdés
Az alapképzésem megvan kéz-és lábápoló műkörömépítő okj.Valami gyakorlás kéne nekem(mert még nagyon lassú vagyok) és milyen továbbképzést érdemes választani.Díszítő vagy valami új technikát? Igazából mindkettő jó lenne de csak egyre lenne most pénzem.

2014. ápr. 15. 10:54
 1/6 anonim ***** válasza:
ha gyakorolni szeretnél akkor érdemes lenne feladni egy hirdetést, ahol max anyagárban csinálnál vállalkozókedvűeknek körmöt, azzal is sokra mennél és ha már jól begyakoroltad és elég gyors vagy utána érdemes továbbképzésen gondolkodni.
2014. ápr. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos vidéken élek így nem nagyon tudok vendéget szerezni..:(

Mit jelent hogy elég gyors? Kb.mennyi idő alatt építesz meg 10 ujjat?

persze én az igényességre törekszem ez miatt se kapkodom.

2014. ápr. 15. 14:26
 3/6 anonim ***** válasza:
én is csak modell voltam, de egy kezdő volt, hogy 5 órán keresztül csinálta a körmöm. semmi bajom nem volt vele, de szerintem max másfél órának elégnek kéne lennie 10 körömre.
2014. ápr. 16. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem. Én is kezdő vagyok hát 1,5 alatt nem tudom mennyire lehet szép tökéletes körmöket csinálni :D
2014. ápr. 17. 15:22
 5/6 A kérdező kommentje:
Próbáld ki majd megtudod mi tart olyan sokáig..
2014. ápr. 17. 15:22
 6/6 anonim ***** válasza:
láttam mindent, mivel nekem csinálták :) de 5 órát akkor is soknak találok.
2014. ápr. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!