Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy vasaljam ki úgy a hajam,...

Hogy vasaljam ki úgy a hajam, hogy a párásabb időben ne menjen tönkre?

Figyelt kérdés
Ha kicsit párás a levegő egyből tönkremegy a hajam, hiába fáradoztam vele előtte egy csomó időt hajvasalással. Márpedig reggelente még elég nyirkos az idő, mégis sok lánynak látom, hogy ennek ellenére szép egyenes, kivasalt marad a haja, az enyém meg folyton behullámosodik. Mit kéne tennem, hogy nekem is szép kivasalt maradjon a hajam a pára ellenére?

2014. ápr. 15. 18:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Hajvasalás után fújd be erős hajlakkal (Én 5-öset használok, és nagyon jól megtartja a kivasalt/begöndörített hajamat)
2014. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi! Annyit még elárulsz, hogy milyen márkájú hajlakkot használsz? Nem értek hozzá annyira melyik jó és melyik nem. :)
2014. ápr. 15. 18:27
 3/6 anonim ***** válasza:
A Kallos hajlakkját használom: [link]
2014. ápr. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszii:))
2014. ápr. 15. 18:38
 5/6 SWAG Lány válasza:
egyébként ha nem akarod hogy a hajlakk ártson a hajadnak akkor hasznáj hü állo haj sprével. abba még vitamin is van és ápol
2014. ápr. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a tippet:)
2014. ápr. 15. 21:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!