Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha hajvágó ollóval vágom le a...

Ha hajvágó ollóval vágom le a hajvégeim nem ártok nekik?

Figyelt kérdés

Járok fodrászhoz 3-4 havonta, de mániám hogy kisollóval levágom a töredezett végeket. Elvileg csak ártok vele, mert nem lezártak lesznek a végek az éles ollótól. Mi lenne ha ezt egy drogériában vásárolt, nem profi, hajvágó ollóval tenném?

köszönöm, Lili


2014. ápr. 15. 22:38
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem ártasz, én is le szoktam vágni, de én nem is járok fodrászhoz, mert minek, ha úgyis levágom magamnak? Mondjuk én profi hajvágó ollót vettem fodrászkellékesből. Soha nincsenek töredezett hajvégeim és a hajam is iszonyat gyorsan nő mióta magamnak vágom le időnként azt a pár millimétert ami eltörött.
2014. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
En is lezsoktam vagni kisolloval a töredezett vegeket. :) most rossmanba akarok venni egy ollot,2100ft.
2014. máj. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!