Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Megismersz egy nagyon szép,...

Megismersz egy nagyon szép, stílusos okos, és magabiztos lányt, majd a hajkoronájáról kiderül, hogy egy jól sikerült paróka. Mivel kopasz. Mi az első gondolatod?

Figyelt kérdés

Fiúk és lányok válaszait is várom :)

A lánynak egészségügyi okokból hullott ki a haja.



2014. ápr. 16. 20:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
82%
Trich vagy kemó. Mindkettő makacs, nagyon nehezen kezelhető probléma, szóval valószínüleg sok támogatásra és diszkrécióra lesz szüksége az illetőnek. Nagyon ügyelek rá, hogy ne legyek vele lesajnáló, mert szinte biztos, hogy mindenki mástól csak azt kapja. Ehelyett inkább igyekeznék természetesen viselkedni vele, dícsérni azt, ami szép rajta és mellette maradni.
2014. ápr. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

Vagy totális alopécia, ami immun :) Vagy simán genetika...

Köszönöm a válaszokat, érdekes volt :)

Egy jó tanács azoknak, akik elsőre szánakoznának.

Az emberek általában (normális esetben) utálják, ha sajnálják és szánják őket: ha rákosak, ha AIDS-esek, ha fogyatékosok, kopaszok stb. De ez van, tudomásul kell venni, hogy ez egy természetes reakció. Aki azt mondja, hogy nem az az első gondolata, hogy szánalmat érez egy ilyen ember iránt, az hazudik.

De ha az illetően azt látod, hogy neki ezt totálisan sikerült feldolgoznia, nem érzi magát sz*rul, éli az életét, akkor SOHA ne mutasd ki a szánalmad, és SOHA ne viselkedj vele betegként, mert egy csírájában öli meg a kapcsolatot.

Mindenkinek ment a zöld pacsi! :)

2014. ápr. 18. 15:25
 13/19 anonim ***** válasza:
Eszembe sem jutna sajnálni. Egy komoly betegségből épülhet fel éppen, ez mindenképp csodálattal tölt el. Highfive az összes harcosnak, aki nem adja fel a legundorítóbb betegségekkel szemben sem!
2014. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Én arra gondolnék, hogy:

Húú de jó paresz, felpróbálhatom?:D


Egy animés srác..:D

2014. ápr. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy ilyen immunbeteg, teljesen szőrtelen barátom, hát őt egy pillanatig sem lehetett sajnálni, de még egy másodpercre sem fordult meg ez a fejemben, mert azóta, mióta kihullott a haja, teljesen átalakult jellemileg, és a stílusa sem egy normális emberéhez volt hasonló. A mai napig ő még egyedül van, de kötve hiszem, hogy a hajproblémája miatt nem talál magának valakit.

Nagyon nagyképű, pökhendi, lekezelő stílusa van, maximalista, és érződik rajta az az önmagát különlegesnek érző tipikus viselkedési forma.

2014. máj. 2. 04:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Nekem is alopeciám van, 15 éve, és a Candida tűnik a ludasnak. Ha szénhidrátot eszel, nem tapasztalsz fehér lepedéket a szád belsejében? Én most csinálom a Candida diétát, és már egyre kevesebb a fehér lepedék a szám nyálkahártyáján, és a hajam is elkezdett itt-ott kinőni.
2014. máj. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Én elfogadom a másságot,egyikünk sem tökéletes.

Sajnálom :(

hogy a betegségek mindenkit tönkre tesznek!

Megértő lennék vele,és elfogadnám őt amilyen olyannak.

Elvégre senki nem tehet róla milyen sorsot kapott az élettől.

Minden jót kívánok!

Jobbulást!

2014. szept. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Két választ tudok adni erre. Az a baj, hogy személy szerint szinte hajszexuális vagyok, és elsősorban haj és illat alapján választok párt, viszont ha nem lennék, akkor egyáltalán nem zavarna, ha előállna egy ilyennel. Volt már beteg bnőm, nem zavart.
2016. júl. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nem zavarna, a kedvenc énekesemnek 15 éves korára kb. minden haja kihullott. Előfordul.
2017. jún. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!