Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Pattanások ellen mit tehetek?

Pattanások ellen mit tehetek?

Figyelt kérdés
Az arcbőröm egyáltalán nem zsíros, nem is száraz, viszont átlagos. Tapasztalatból nem ehetek sok csokit, csipszről nem is beszélve! De még is az arcomon előjönnek(homlok, áll)piros apró miniatűr gyulladások, merthogy nem pattanások.. ezek ellen mit tehetek? Milyen módszer, ital(pl zöldtea) vagy étel segítene esetleg?! Ha pl megpróbálnék szeletelt uborkával a homlokomon elaludni segítene? FONTOS!

2014. ápr. 16. 21:39
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem a citromlés bedörzsölés viszonylag segít.
2014. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha a pubertánskorban vagy akkor hormonok!Kozmetikai arctisztítás.Otthon nem lehet szakszerűen kezelni.
2014. ápr. 17. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nehogy hormonokat szedjél. Az előző úgy értette, hogy a hormonok az okai a dolognak.

Ami nem biztos. Nekem a citromlén kívül még segít pl. a szódabikarbónás bedörzsölés, és kávézaccal szoktam néha bőrradírozni.

2014. ápr. 17. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem paleo ételek elhagyása, házi tojás, házi csirkehús, disznóhús lehet bolti, nekem ez a tapasztalatom :)
2014. ápr. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!