Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mit tegyek a striák ellen?

Mit tegyek a striák ellen?

Figyelt kérdés

Az elmúlt évben/években jelentősen megváltozott a melleim térfogata és eléggé striás lett a hirtelen növéstől, ahogy megnyúlt rajta a bőr. Másnak nem észrevehető(szerencsére) de engem nagyon zavar. Nem tudom milyen krémet kéne rá vennem, hogy elmúljon, felszívódjon. Tudnátok esetleg ajánlani márkát, konkrétan erre való krémet?

Előre is köszönöm szépen!! 18/l


2014. ápr. 17. 17:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A már meglévő striát semmivel sem tudod kezelni. Megelőzni lehet, vannak erre speciális krémek, amik megakadályozzák, hogy szétepedjen a bőr. Ha már szétrepedt, azzal nem tudsz mit kezdeni.
2014. ápr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én bőrfeszesítésre vettem Garnies testápolót.Igaz, hogy arra pont nem volt jó, viszont a striáim nagy részét eltüntette, de nem ígérek biztosat, olvastam olyat akinek semmit sem ért.

2014. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Feszesítő testápolók krémek sokat segítenek.
2014. ápr. 18. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Első válaszoló, azt kell mondjam tájékozatlan vagy! Már hogy ne lehetne eltüntetni? :D Régen is volt striám, akkor a lábam nőtt hirtelen sokat meg a popsim és azon volt, anyukám vett rá nagyon speciális krémet ami teljesen eltüntette. Azért írtam ide, hátha valaki megírja a krém nevét és ezáltal eszembe jut. Attól cseppet sem félek, hogy nem fog eltűnni a stria, azoknak akik konkrét márkát ajánlottak, köszönöm válaszát! :)
2014. ápr. 18. 14:53
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!!

Ne haragudj, hogy zavarlak, de megkérdezhetném hogy hatott-e neked valami? :)

Nekem is a mellemen vannak, csak nekem látszódnak eléggé, és a kicsi mellen még csúnyább tud lenni. Várom a válaszod! Hali :D


16/L

2014. máj. 5. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!